Dyrektor finansowy

Fabe Polska sp. z o.o. specjalizująca się w budowie i modernizacji dróg wojewódzkich, krajowych, ekspresowych zatrudni na stanowisko: Dyrektor finansowy.

Poszukujemy rzetelnego Menedżera Finansowego, który będzie analizował codzienną działalność finansową, a następnie udzielał rad i wskazówek wyższej kadrze kierowniczej w sprawie przyszłych planów finansowych. Celem jest umożliwienie liderom firmy podejmowania trafnych decyzji biznesowych i realizowania celów firmy. Na tym stanowisku będziesz miał okazję wykorzystać swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie analizy finansowej i planowania strategicznego. Analizując precyzyjnie codzienną działalność finansową, dostarczysz cennych spostrzeżeń i rekomendacji wyższej kadrze kierowniczej. Twoje wskazówki umożliwią liderom firmy podejmowanie świadomych decyzji, które będą zgodne z długoterminowymi celami organizacji. Dodatkowo będziesz odgrywać kluczową rolę w opracowywaniu i wdrażaniu planów finansowych wspierających rozwój i rentowność firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • analiza procesów finansowych w firmie i bieżące ich ulepszanie
  • sporządzanie modeli biznesowych do projektów inwestycyjnych, współpraca z kadrą zarządzającą inwestycje
  • opracowywanie budżetów, raportów i analiz finansowych bezpośrednio dla zarządu firmy
  • optymalizowanie polityki podatkowej
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych
  • monitorowanie wyników finansowych, identyfikowanie obszarów wymagających poprawy i wykorzystywanie szans
  • odpowiedzialność za płynność finansową, pozyskiwanie finansowania zewnętrznego na potrzeby realizowanych projektów inwestycyjnych
  • utrzymanie dobrej kondycji finansowej firmy
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,
  • nadzór nad pracą działów: finansowo-księgowego, kontrolingu administracji
  • koordynacja zespołu, zarządzania, motywowania i rozwoju pracowników w podległych działach

dłonie na arkuszu z wykresami

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej (w zależności od preferencji kandydata), w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Interesującą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon i komputer
  • miłą i przyjazną atmosferę

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia)
  • praktyczna wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej, przepisów podatkowych i procesów księgowych
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku min. 5 lat
  • umiejętności analityczne oraz interpersonalne potrzebne do zarządzania dużym zespołem
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy realizacji inwestycji drogowych
  • mile widziana znajomość prawa budowlanego
  • dobra znajomość programów MS Office oraz Excel oraz oprogramowania finansowego
  • biegła znajomość jęz. angielskiego
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: " „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FABE POLSKA SP. Z O.O. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabe Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Cybernetyki 19B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.