Kierownik robót bitumicznych

Firma FABE POLSKA Sp. z o.o. specjalizująca się w budowie dróg i autostrad, w związku z prowadzonymi budowami dróg na terenie całej Polski, poszukuje kierownika do brygady przy robotach drogowych związanych z nawierzchniami mas bitumicznych (asfaltowymi).

Zatrudnimy na stanowisko: Kierownik robót bitumicznych

Miejsce pracy: Kielce oraz inne miejsca w Polsce

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty bitumiczne
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót
  • zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami
  • odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów
  • koordynację międzybranżową robót
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
  • zapewnienie sprzętu i materiałów

kierowca przy tirach

Nasze wymagania:

  • min. wykształcenie średnie, techniczne o profilu budowlanym lub drogowym.
  • min 2 letnie doświadczenie zawodowe w budownictwie infrastrukturalnym, mile widziane doświadczenie na dużych projektach
  • doświadczenie przy planowaniu oraz organizowaniu prac budowlanych
  • znajomość metod i technik wykonywania robót bitumicznych
  • dobra znajomość pakietu MS Office, Excel
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i sprzętowymi
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: " „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FABE POLSKA SP. Z O.O. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabe Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Cybernetyki 19B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.