Młodszy Specjalista ds. zakupów

Firma FABE POLSKA Sp. z o.o. specjalizująca się w budowie dróg i autostrad zatrudni na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Warszawa, Kielce (2 wakaty)

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie procesów zakupowych, uwzględniając optymalizację kosztów oraz potrzeby biznesowe.
  • Pozyskiwanie najkorzystniejszych ofert handlowych (materiałów, dostawców, usług, podwykonawców robót budowlanych) zgodnie z wymogami kontraktu.
  • Ustalanie warunków z kontrahentami.
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych handlowych oraz dbałość o prawidłowe relacje z dostawcami/podwykonawcami/usługodawcami
  • Prowadzenie procesów zakupowych (pod nadzorem przełożonego).
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami/podwykonawcami.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień cenowych.
  • Przygotowanie zamówień we współpracy z Kierownikami, działem prawnym.
  • Dbałość nad wymaganiami formalnymi zamówień i pozostałych dokumentów.

biurko i segregatory

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji drogowych
  • Mile widziane - znajomość branży budowlanej, drogowej
  • Praktyczna znajomość obsługi oprogramowania MS Office, Autocad
  • Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność
  • Predyspozycje zawodowe: komunikatywność, umiejętność planowania i organizacji czasu pracy, rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność, nastawienie na realizację celu

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazną, pozytywną atmosferę pracy w młodym, międzynawowym, dynamicznym zespole

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: " „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FABE POLSKA SP. Z O.O. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabe Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Cybernetyki 19B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.